Komentarze  

#52 Tomasz 2020-03-18 19:14
O pomoc do Pani Magdaleny zwróciłem się po ataku kolki nerkowej, za namową mojej mamy, której kilka lat temu skutecznie pomogła. U mnie kamień utknął w moczowodzie i przez dłuższy czas dawał objawy bólowe. Czwartego dnia terapii, praktycznie bezboleśnie, naturalną drogą udało się kamienia pozbyć. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc.
#51 Renata 2020-03-18 10:02
Chciałabym bardzo podziękować Pani Magdalenie w powrocie do zdrowia mojej suczki Forti.
Od 10 miesięcy suczka jest leczona na anemię AIHA (autoimmunohemolityczną). Miała już dwukrotnie toczoną krew,brała sterydy,antybiotyki i inne leki. Stała się osowiała,niechętna na spacery i zabawy.
Nie miała siły wskoczyć na fotel. Po sterydoterapii dwukrotnie przybrała na wadze.
Każda próba odstawienia leków kończyła się nawrotem choroby (mdlała) i spadkiem morfologii.
Dzięki metodzie uzdrawiania Theta Healing oraz bioterapii i dwupunkt, zastosowanej przez Panią Magdalenę, oraz jej wskazówkach dietetycznych i suplementacji, suczka w szybkim tempie powraca do zdrowia.
Wróciła jej dawna energia, przynosi zabawki do rzucania,entuzjastycznie nas wita. Samodzielnie wskakuje na schody,fotele itp.
Skóra na całym ciele się zaróżowiła. Odstawione ma już wszystkie leki.
Jeszcze raz z całego serca dziękuję Pani Magdalenie za jej DAR, wiedzę i czas poświęcony małemu stworzeniu.
#50 Zuzanna 2020-02-28 09:40
Oprócz terapii,polecam także kursy. Zrobiłam kurs dwupunkt oraz mam w planach następne.Dziękuję
#49 Dominika 2020-02-12 14:07
Bardzo polecam terapię u Pani Magdaleny. Mój synek miał problemy zdrowotne, nie przybierał na wadze. Już po pierwszej wizycie widziałam ogromną zmianę a dzisiaj, po dwóch miesiącach od pierwszego spotkania mamy prawie 2 kilogramy na plus na wadze, co jest dowodem jak bardzo poprawiło się funkcjonowanie organizmu. Szczerze polecam wszystkim, a Pani Magdalenie z całego serca dziękuję!
#48 Justyna 2019-09-19 14:25
Bardzo polecam terapie jakie robi Pani Magda. Skutecznie można pozbyć się nerwicy oraz zachować opanowanie w sytuacji mocno stresującej. Moje problemy, które miałam z opanowaniem emocji w sytuacjach stresujących i niekomfortowych w życiu codziennym mineły. Teraz mnie nie wzruszają, ręce się nie trzęsą może smutek jest ale nie mam tego uczucia które wpędza w furię i wywołuje wysoki poziom zdenerwowania i psuje nerwy mnie to i wszystkim kogo spotkam. Nie mam ciągoty do odreagowania flustacji na ludziach nawet tych, którzy mimo zapewnień nie spełnili moich oczekiwań. Od kilku miesięcy przechodziłam test i dziś wiem, że bycie spokojnym opanowanym to najlepszy stan i jaki człowiek może mieć. Każdemu polecam terapie u Pani Magdy skutecznie poprawia się po nich nasze zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Gdyż po sesjach THETA znikła mi egzema z którą żyłam ponad 2 lata a diagnozę dermatolog postawił dożywocie. A mi wystarczyły dwie sesje thetha i już ze 2 lata będzie jak mam spokój.
#47 Sylwia 2019-07-09 20:38
Dzięki Pani Magdalenie problemy z łapami mojego szczeniaka przeszły do historii i pozostało po nich tylko wspomnienie...
lekarze weterynarii nie dawali szans na poprawę, zalecali leki niosące potworne konsekwencje...
W totalnej bezradności Pani Magda wyciągnęła do mnie pomocna dłoń, za która chwyciłam i
Krok po kroku trzymałam się danych mi wskazówek. Wszystkie kłopoty minęły!
Pies ozdrowiał!
Polecam każdemu w potrzebie. Pani
Magda ma ogromna wiedzę i lata doświadczeń. Cudowna, ciepła i życzliwa kobieta.
Dziękuje raz jeszcze!
#46 Piotr 2019-06-14 12:45
Dziękuje Pani Magdzie za poświecony czas, za wielką dobroć i wyrozumiałość. W szczególności za bezinteresowną i błyskawiczna pomoc w sprowadzeniu naszego kochanego kotka do domu. Po 3 dniach wróćił cały i zdrowy :).
Jeśli ktoś ma jakieś obawy niech się ich natychmiast pozbędzie i śmiało kontaktuje z Panią Magdą na pewno otrzyma profesjonalną pomoc, dużo ciepła i zrozumienia.
#45 Karolina Mirella 2019-06-14 12:17
Dwupunt naprawdę działa!!! Kilka tygodni temu skorzystałam z dwupunktu na zdrowie za darmo - wpisałam się pod jednym z postów. Zadziałało spektakularnie - wyleczyłam się z infekcji intymnej z którą borykałam się od kilku miesięcy, a nie pomagały już nawet silne antybiotyki i sterydy. Dzięki dwupunktowi natrafiłam na świetnego lekarza i możliwość leczenia grzybicy odpowiednią dietą i jest super!!! Od 2 tygodni nie mam objawów choroby i jestem przeszczęśliwa :) Dwupunt pomaga rozwiązać nawet najtrudniejsze sprawy. Dziękuję i polecam :)
#44 Przemek 2019-06-11 20:05
Od ponad 5 lat zmagałem się z nerwicą lękową i stanami depresyjnymi. Byłem odsyąłny z lekarza od lekarza z ciągłymi zmianami leków przy których nie było żadnych rezultatów.
Po terapii u Pani Madzi zacząłem na nowo cieszyć się życiem BEZ LĘKU CZY STRACHU o przyszłość.
Pani Madzia jest serdeczą, ciepłą osobą, która dobro swojego podopiecznego stawia na miescu pierwszym. Dziękuje Pani z całego serca Pani Madziu. To serce dzisiaj wypełnia radość i milość. Polecam każdemu seanse u Pani Madzi. Pozdrawiam
#43 Zuzanna 2019-06-03 16:08
Jestem wdzieczna Pani Magdzie za pomoc i nauke,ktora jeszcze trwa. Bardzo mi Pani pomogla a chec dalszej i piorunujacej zmiany jest niesamowita.
W koncu chce sie zyc!!!
Dziekuje :)
#42 Krzysztof 2019-04-21 19:33
Witam Wszystkich serdecznie.
Mieliśmy problem u 16 letniej córki cierpiała na leki i strach przed wyjściem z domu. Pani Magda przeprowadziła dwupunkt u córki wszystkie objawy zniknęły. Właśnie wróciliśmy z wycieczki i znowu radość zagościła na naszych twarzach.Dziękujemy i polecamy wszystkim.
#41 Krzysztof 2019-03-17 10:13
Witam.
Chciałbym się podzielić z Państwem dobrą wiadomością dotyczącej mojej córki w momencie pierwszej wizyty u Pani Magdy córka miała wadę wzroku +5 i nosiła okulary. Po kolejnej wizycie wada zaczęła się cofać i obecnie wynosi 0,5. Polecam wszystkim potrzebującym.
#40 Kasia 2019-02-17 21:07
Całym sercem polecam sesję u p.Madzi.Obecnie jestem po 3 sesji Theta Healing i spełniło się moje marzenie po niespełna miesiącu zadziało się coś czego bardzo pragnęłam przez ponad 3 lata.Bardzo chciałam grać w zespole muzycznym i ni nagle skontaktował się ze mną zespół byłam na przesłuchaniu i zaczyna się moja kariera wokalistki. Jestem przeszczęsliwa
Ps.Wcześniejsze sesje też działały.
#39 Ewa 2019-01-25 11:19
Bardzo dziękuję za pomoc mojemu ukochanemu kotkowi. Było już ciężko, kotek zachorował na zapalenie trzustki i przestał jeść. Po sesji z Panią Magdą widoczna była poprawa. Kotek zaczął jeść, zmieniła się sierść. Jeszcze obserwujemy, ale widać, że idzie ku dobremu. Serdeczne dzięki za uzdrowienie Mojego Kocurka.
#38 Anna,Marek 2018-12-07 21:32
Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Magdzie za uratowanie naszego kotka Pimpusia .Kot był leczony weterynaryjnie (duża trauma).Leczenie okazało się zdiagnozowaniem obrzęku wszystkich narządów wewnętrznych,chorej wątroby i trzustki,wykryciem wirusa kociej białaczki i niewydolności serca.Kotek był w stanie
3 ćwierci do śmierci przykro było patrzeć rokowania żadne.Stan nie był winą lekarzy ale wynikał z ograniczeń medycyny.Działania Pani
Magdy na odległość,porady i homeopatia zaczęły czynić cuda ,świat zrobił się jaśniejszy i o wiele bardziej interesujący.Potwierdzamy również zdolności jasnowidzenia u Pani Magdy.
Jeszcze raz dziękujemy za tą trudną ale pozytywną przygodę.
#37 Magdalena 2018-09-25 23:39
Dobry wieczór, nie mogę znaleźć, który to był post, jednakże mieliśmy zrobiony przez Panią dwupunkt w czasie transmisji na fb (w moim przypadku chodziło o pracę-tak sobie postanowiłam). Daję więc znać, że znalazłam wreszcie pracę na stałe, a nie tylko prace dorywcze, jak do tej pory.Udało mnie się również raz "wygrać" dwupunkt na bogactwo- i tak się dziś czuję. Jestem wdzieczna, a to prawda, że dobro wraca. Również komuś pomogłam i jestem szczęśliwa, że komuś się powiodło. Należy się dzielić, cuda zdarzają się w naszym życiu ☺️ Dziękuję Pani Madziu i życzę wszystkiego dobrego, szczególnie zdrowka
#36 Adam 2018-09-16 09:04
P. Magdaleno Chcę podziękować za 2 punkt, dzieje się. Mieliśmy 100 euro do końca miesiąca na życie. Obecnie zaczęło się zmieniać, to żona znalazła 100 euro, to mnie jakieś małe "fuchy" wpadają tzn drobne kwoty ale zawsze coś. Niby nic specjalnego, ale chcę powiedzieć że póki co jestem osobą bez pracy (już nie długo). Karzdy grosz się przyda. Dziękuję serdecznie za pomoc i polecam innym pani usługi.
#35 Adam 2018-09-16 09:02
Chcę podziękować za 2 punkt, dzieje się. Mieliśmy 100 euro do końca miesiąca na życie. Obecnie zaczęło się zmieniać, to żona znalazła 100 euro, to mnie jakieś małe "fuchy" wpadają tzn drobne kwoty ale zawsze coś. Niby nic specjalnego, ale chcę powiedzieć że póki co jestem osobą bez pracy (już nie długo). Karzdy grosz się przyda. Dziękuję serdecznie za pomoc i polecam innym pani usługi.
#34 Małgorzata Spiradek 2018-07-22 12:16
Dwa dni temu mój pies Vadim dostał silnego bólu w biodrze. Bardzo piszczał i nie chciał chodzić. Madzia zrobiła mu dwupunkt i po 10 minutach wstał i wyszedł na pole. dzisiaj już biegał i znów jest radosnym i uśmiechniętym psem.
Dziękuję
#33 Małgorzata Spiradek 2018-07-22 12:06
I znów pomogła mi Magdalena.
Tydzień temu dzięki Madzi mój borzoj Vadim pięknie się pokazał na wystawie i wygrał. Zdobył najwyższe wyróżnienie. Mój pies nie umie się ładnie pokazać na wystawie. Podczas swoich występów bardzo ciągnie na smyczy. Tym razem było inaczej. Podniósł dumnie głowę do góry i dumnie kroczył przy mojej nodze. Zachwycił sędziego i publiczność
#32 Justyna 2018-04-25 13:15
Polecam terapie które robi Pani Magda każdemu a zwłaszcza sesje Theta-Healing. od kilku lat zmagałam się z atopowym zapaleniem skóry wysiewy na rekach a czasem i na stopach utrudniały codzienne funkcjonowanie.Ostatnia sesja Theta Healing która odbyła się 2 tygodnie temu sprawiła ze moje wysiewy zniknęły w 99% ręce zrobiły sie nawilżone i gładkie. Nawet zwykłego kremu do rąk używam bardzo mało. Terapie które Pani Magda przeprowadza zmieniają życie na lepsze ....polecam każdemu:)
#31 Kasia 2018-04-25 08:44
Witam serdecznie
Chcę się z państwem podzielić moja opinia na temat kontaktów z P.Madzią .W środę odbyłam sesję
Theta Healing,to było ogromne przeżycie dla mnie dzieją się rzeczy o których nawet nie myślałam . Zaczęły dziać się cuda ☺️tak to prawda.Od lat zmagałam się z atopowym zapaleniem skóry, wstydziłam się swoich dłoni,po sesji jestem równy tydzień i to jest nie wiarygodne moje dłonie wyglodaja pięknie bez maści sterydowych ,bez leków wszystko mi poznikało mam delikatne dłonie jak dawniej z przed lat.Wiem że to nie wszystkie zmiany ale chciałam Wam opisać ta namacalna zmianę . Dziękuję bardzo p.Madziu jest pani cudowna kobietą ❤️
#30 Kasia 2018-04-25 08:44
Witam serdecznie
Chcę się z państwem podzielić moja opinia na temat kontaktów z P.Madzią .W środę odbyłam sesję
Theta Healing,to było ogromne przeżycie dla mnie dzieją się rzeczy o których nawet nie myślałam . Zaczęły dziać się cuda ☺️tak to prawda.Od lat zmagałam się z atopowym zapaleniem skóry, wstydziłam się swoich dłoni,po sesji jestem równy tydzień i to jest nie wiarygodne moje dłonie wyglodaja pięknie bez maści sterydowych ,bez leków wszystko mi poznikało mam delikatne dłonie jak dawniej z przed lat.Wiem że to nie wszystkie zmiany ale chciałam Wam opisać ta namacalna zmianę . Dziękuję bardzo p.Madziu jest pani cudowna kobietą ❤️
#29 Justyna 2018-04-11 05:11
Bardzo dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła. Terapie są wspaniałe polecam każdemu zwłaszcza w przypadku gdy człowiek jest zagubiony, zestresowany i znerwicowany. Terapia jest bardzo skuteczna i szybka , z dnia na dzień przywraca zdrowie i dobry nastrój a życie wraca na dobre tory bo samopoczucie się zmienia na pozytywne. Polecam każdemu te zabiegi.
#28 Ania M-O 2018-04-10 17:42
‎·
Chciałam po raz kolejny podziękować Pani Magdzie za pomoc❤❤❤ Na dowód wstawalam zdjęcie naszej rozmowy z przedwczoraj. Wczoraj mały obudził się zupełnie zdrowy bez temperatury. Pani Magda jest niesamowita - i ma wielkie serce bardzo pomogla mi i mojej rodzinie. Jestem wdzięczna że nasze drogi się spotkały ❤

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież