Terapia Kwantowa

kwantowa

TERAPIA KWANTOWA –opiera się o –Metodę dwupunktową  KTÓRA ZOSTALA ODKRYTA  przez  dwóch znakomitych lekarzy dr Richarda Bartletta – ojca Matrycy Energetycznej i dra Franka Kinslowa – ojca Synchronizacji Kwantowej. Ci dwaj Panowie, niezależnie od siebie, niemal w tym samym czasie, otworzyli drzwi do zupełnie nowych wymiarów w rozwiązywaniu problemów w sferze fizycznej i psychicznej-czyli zdrowia ,szczescia ,usuwaniu blokad,poprawie finansów -pracy itp. Praktycznie nie ma ograniczen w czym można  cos zmienic lub poprawić!!!

Dwupunkt jest jedną z tych metod , które pomagają nam uwolnić się od blokad z przeszłości i z teraźniejszości oraz otworzyć nas na nowe założenia, dzięki którym nasze życie będzie łatwiejsze, spokojniejsze, ekscytujące i bardziej harmonijne oraz szczęśliwsze

nazwa: Dwupunkt pochodzi od dwóch punktów, na których skupiamy swoją uwagę podczas posługiwania się tą techniką.

Za pomocą tej metody uzdrawiania kwantowego czy dwupunktu , szybko  możemy pomóc  w uzdrowieniu,udoskonaleniu wszystkich obszarów w Twoim życiu, poczynając od emocji, zdrowia fizycznego   az po spełnienie Twoich marzeń i pragnień,poprawy finansów czy znalezienia nowej intratnej pracy,ale najwazniejsze to możliwość usuniecia  tą metodą blokad ,ograniczen które nie pozwalaja na zdrowienie czy tez na osiąganiu celów w zyciu!-czyli poprawy finansowej ,znalezienia  lepszej pracy czy bycia szczęśliwym!

Istotą i celem dwupunktu jest tworzenie  nowej, lepszej rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej . Ogólnie mówiąc, metoda dwupunktowa jest praktyką, która ma nam ułatwić lub umożliwić naginanie rzeczywistości do naszych pragnień.

Terapie wykonuje w kontakcie osobistym ,przez telefon lub skypa!

Wykonuje takze terapie dwupunku dla zwierząt !

ZAPRASZAM TAKŻE NA SZKOLENIA –NAUKE METODY DWUPUNKTU-bezposrednio i on line - Dwupunkt jest uniwersalna metoda –ktorej można się nauczyć niemal błyskawicznie. Jest też narzędziem, które można wykorzystać bez granic we wszystkich dziedzinach naszego życia aby je uzdrowić lub polepszyc.

 

Zapraszam !!